0 Ваша Кошик
0
Вартість доставки в Харків - 0 грн

Історія виникнення букета

Необхідно сказати, що звичний спосіб комбінування квітів був відомий не так давно. У перший раз букет, як такий, почав застосовуватися в XIV ст. в країні законодавства моди, тобто у Франції. Слово «букет» позначає «зрізані або зірвані квіти, підібрані один до одного і призначені для подарунка». В цю ж епоху букети починають використовувати для прикраси бальних зал, заміських резиденцій, а також для підкреслення краси наряду (різні бутоньєрки та капелюшки).

З літописів Стародавнього Риму і Греції нам відомо про те, що квіти використовувалися переважно як вінки, прикрашаючи прославлених героїв, переможців Олімпіад. Крім того квітами прикрашали колісниці знаті, храми шанованих богів і палаци найперших людей держави.

У часи зародження християнства і пізніше в епоху Середньовіччя композиції з квітів у більшості своїй були простими і небагатослівними, тобто повністю відповідали своєму періоду.

Протилежність розуміння створення букетів проявляється в стилі бароко, пізніше розкіш і помпезність якого "пом'якшив" стиль рококо.

У XIX ст. в Австрійській імперії з'явився букет, за формою схожий на купол, а в Сполученому королівстві придумали більш романтичну форму - форму кола.

Пізніше мода на букети під впливом домінуючого стилю в мистецтві в той чи інший період трансформувала їх зовнішній вигляд – зате нині ми можемо впиватися всією різноманітністю форм, габаритів букета і широтою вживаного флористичного матеріалу. Нині можливо купити букети різних форм на будь-який гаманець.