0 Ваша Кошик
0
Вартість доставки в Харків - 0 грн

Замовлення і доставка квітів по Україні

Червоні троянди, блакитні фіалки, білі орхідеї... Світ живих квітів прекрасний і різноманітний. Одні вважають за краще насолоджуватися первозданною красою, вирощуючи їх у своєму саду. Інші ж за допомогою живих квітів висловлюють свої почуття близьким людям. І це не дивно. Адже ніякий інший подарунок не розповість про вас так багато, як композиція з квітів.

Інтернет магазин SalonRoz.com спеціалізується на продажу живих квітів. Наші флористи можуть виготовити букет з квітів одного виду або скласти композицію з різних сортів для вас. За вашим бажанням, замовлення і доставка квітів здійснюється в будь-який зручний час, по всій Україні. Неважливо, в якому місті ви знаходитесь, і куди потрібно буде привезти букет. Ми зробимо все в кращому вигляді!

Як замовити доставку квітів?

  1. Піти в звичайний магазин і замовити доставку квітів. Це актуально в тому випадку, якщо у вас є час на такий візит. Якщо ж часу дуже мало або його взагалі немає, то замовлення може бути з наслідками. Флорист може дуже красиво описати композицію словами. Але що буде в реальності? Відповідь на це питання ви отримаєте тільки коли квіти будуть доставлені. А чи потрібен вам «кіт у мішку»? Однозначно - ні!
  2. Оформити замовлення в нашому салоні через Інтернет. Останнім часом послуги, які можна замовити у всесвітній павутині, стають все більш затребуваними. У цьому немає нічого дивного! Мінімальна кількість витраченого часу і приємна ціна. Ось основні переваги такого замовлення. А для вибору квітів Вам потрібно тільки подивитися фотографії на сайті.

Зробити замовлення букетів з доставкою – це дуже просто!

Живі квіти – це, звичайно, красиво і приємно. Але вони набагато цікавіше будуть виглядати в букеті, який зроблять саме для вас. Інтернет салон SalonRoz.com надає послуги зі створення оригінальних композицій з живих квітів. Перед початком роботи наші флористи намагаються уточнити мету заходу, будь то весілля, день народження чи офіційний прийом. А потім, з урахуванням побажань клієнта, складають кращу композицію.

Ви з яких-небудь причин не можете подарувати букет особисто або віддаєте перевагу, щоб його доставив кур'єр? Оформіть у нас замовлення букетів з доставкою, а ми доставимо квіти за потрібною адресою точно в термін, вказаний вами. Ми підготуємо букет або композицію, яка буде повністю відповідати фотографії на сайті.

Хочете зробити замовлення? Доставка квітів в інше місто потрібна? Не зволікайте! Телефонуйте прямо зараз! Ми допоможемо вам зробити приємний сюрприз дорогим людям!