0 Ваша Кошик
0
Вартість доставки в Харків - 150 грн

Уточнюйте, про можливість доставки замовлення та наявність квітів/товарів у потрібному вам місті, перед оплатою замовлення. Viber, WhatsApp, Telegram - +380678844194

Політика якості

Ця політика якості є невід'ємною частиною Публічної оферти.

1. Компанія гарантує Клієнтам максимально високу якість товарів, послуг, що надаються і обслуговування.

2. Компанія не гарантує 100% ідентичності букета (композиції) квітів, що доставляється з фото, яке Ви бачите на нашому сайті. Ми гарантуємо Вам максимальну схожість букета (композиції) квітів, що доставляється з фото, яке представлене на сайті. Також ми гарантуємо максимальну свіжість квітів у букеті (композиції).

3. Деякі фрукти, можуть бути відсутніми на момент формування замовлення. Відсутні фрукти, замінюються іншими, згідно Політики заміни. Так як ми доставляємо фрукти не штучні - наявність місцями чорних крапок, почорнінь - природний стан натурального фрукта.

4. З метою забезпечити максимальну свіжість квітів, в замовленнях з активованою опцією "Зізвонитися з одержувачем, перед доставкою", виготовлення букетів і композицій відбувається тільки після узгодження часу доставки з Одержувачем. Всі дзвінки здійснюються в операційний час компанії.

5. Компанія не дає ніяких гарантій, щодо наявності цукерок, тортів, інших солодощів і додаткових товарів в обраному регіоні в день доставки. У разі, якщо на момент доставки замовлення відсутні якісь замовлені товари - вони замінюється подібними зі схожими якісними характеристиками (або ціною), згідно але Політики заміни.

6. У разі, якщо на момент замовлення бажаний букет або композиція чи окрема їх складова відсутня (з причин сезонності та ін.), Вони замінюються подібними згідно Політики заміни.

7. Компанія гарантує, що всі товари, що доставляються Одержувачу, будуть мати діючий належний термін придатності, який зазначається на їх упаковці (термін придатності від виробника).

8. Компанія знімає з себе будь-яку відповідальність за неякісне виготовлення товару виробником (шоколадні цукерки, іграшки, торти і т.п. - все крім квітів). В даному випадку відповідальність несе виробник.

9. Будь-які розміри на сайті вказані орієнтовно. Допускається похибка +/- 5-15%. Довжина сидячих іграшок вимірюється в положенні сидячи (приклад).

10. Зовнішній вигляд листівок і їх розмір може відрізнятись. Листівка може бути фірмовою (з логотипом компанії), так і стандартною (з нанесеними зображеннями, поздоровленнями). Текст, який Клієнт в замовленні написав на листівку - вписується вручну або друкується на листівці.

11. Компанія зобов'язується дати відповідь на будь-який нескладний запит Клієнта, не пізніше ніж протягом одного робочого дня. Відповіді на складні питання, які вимагають з'ясування деталей, надаються протягом трьох робочих днів, з дня отримання питання