0 Ваша Кошик
0
Вартість доставки в Харків - 0 грн

Як краще дарувати квіти?

У нинішньому столітті чоловіки дарують квіти різними способами. І тут народжується справедливе питання, як же все таки краще і вірніше піднести квіти дорогій людині: презентувати букет особисто або скористатися послугами доставки квітів. Давайте проаналізуємо всі переваги і недоліки кожного із способів, а ви вирішите самі, що вам краще.

Отже розглянемо перший варіант: вручити квіти особисто. Безсумнівно, коли вручаєш квіти особисто, одержувач відчуває емоції, які виходять від Вас. Так ви невербальним способом оголюєте свої почуття, чи буде це любов, подяка або почуття збентеження, коли Ви вручаєте букет на ювілей улюбленої тітоньки або сестри. Якщо ж Ви даруєте квіти дівчині, яка Вам подобається, але у Вас ще не сформувалися відносини як пари, при врученні букета можна її злегка обійняти. А це величезний плюс! Тобто при особистому контакті виникає магнетизм. Тісне спілкування зближує двох людей і дозволяє натякнути про свої почуття або ж відкрити якісь таємниці своєї душі.

Розглянемо варіант - подарувати квіти з кур'єром

Вручення квітів через кур'єрів нині також поширено як і в стародавні епохи, але є одне особливе відмінність – в ту пору вдатися до подібної послуги могли лише дуже заможні люди, в основному багаті аристократи: герцоги, графи, барони і віконти висловлювали так свою вдячність оперній співачці або театральній примі. Внаслідок цього в епоху Галантного століття небагаті кавалери, як правило, дарували квіти при особистій зустрічі. Але в нинішні часи можливість піднести квіти в такій надзвичайній манері стала доступна кожному. Доставка квітів користується все великою популярністю в наших просторах.

Ще одним плюсом кур'єрської служби є те, що не потрібно особисто бути присутнім в місті де потрібна доставка. Аж ніяк не так часто, як нам би хотілося, ми можемо побачитися з близькою людиною і особисто її привітати. Вас можуть відряджати з роботи в інше місто або взагалі закордон, можливо у Вас важлива підсумкова нарада або ви взагалі живете в іншому місті або країні. І тоді на допомогу приходить служба доставки квітів. У довершення всього такий жест часто буває надзвичайно несподіваним і подвійно приємним! Адже ніхто не очікує сюрпризу від того, хто перебуває в цей момент дуже далеко.

Однак вразити близьку людину або товариша можна і не їдучи нікуди. Уявіть: ви з коханою перебуваєте у вечірню годину вдома, сидите перед телевізором або ведете неспішну бесіду за чашкою ароматної кави. Вечір протікає по заведеному ритуалу. Все як завжди. І тут несподівано - дзвінок у двері. Ви вимовляєте: "Дорога, сходи, поглянь, хто там до нас прийшов". Дорогоцінна відмикає двері – а перед нею чудова композиція квітів! Справжня романтика…

Або ще один приклад. Сидить Ваша дама на роботі, працює не покладаючи рук. Вся в справах і турботах. І тут заходить охайний кур'єр з божественною флористичною композицією у вигляді серця. Перша думка, яка виникає у неї, ось комусь пощастило... І ось кур'єр запитує саме ЇЇ! Скільки непідробного захоплення і радості! Відразу піднімається не тільки настрій, але і самооцінка. Всі колеги ахають і охають, відразу хочуть дізнатися від кого та з яким святом привітання. А Ваша кохана з гордо піднятою головою каже: "Та немає ніякого свята. Просто у мене справжній чоловік і йому не потрібен привід для того, щоб дарувати квіти!". Кожній жінці хочеться, щоб у неї щось було краще, ніж у інших. Хочеться чимось похвалитися перед подругами. І саме Ви даєте їй таку можливість! Ви уявляєте, як Ви зростаєте в її очах, зробивши такий славний сюрприз не на свято, а просто так, з побажанням гарного дня чи визнанням, що скучили! І неважливо як довго ви разом, такий вчинок оцінить кожна дівчина. Адже це прям сцена з улюбленого романтичного фільму: герой замовляє квіти, і привозить кур'єрська служба і вручає їй під захоплені погляди оточуючих. Це так мило!

Ось тепер прихильники дарування квітів особисто нехай подумають, чи завжди краще дарувати квіти з рук в руки. Зробити замовлення в інтернет-магазині доставки квітів, можна різними варіантами: оформити замовлення на сайті, попередньо вибравши букет з наданих, написати в он-лайн допомогу і зробити замовлення через чат або зателефонувати і менеджер магазину допоможе вам підібрати букет або флористичну композицію. Робити замовлення через Інтернет вкрай легко. Тут відразу проводиться оплата за замовлення і підбирається зручний проміжок часу і місце для вручення подарунка. Якщо Ви завантажена справами людина, і боїтеся не встигнути вчасно на рандеву або свято – посильні магазину доставки прийдуть Вам на виручку. Вони незмінно доставляють всі замовлення якісно і вчасно.

Підіб'ємо підсумки нашого диспуту: як дарувати квіти

Квіти - найчутливіші творіння природи, які можуть багато про що розповісти. І не так вже й важливо, подаруєте ви їх особисто або доручите це службі доставки, найважливіше, що ви їх піднесете! Даруйте букети під приводом першого числа в цьому місяці, з приводу ясного дня або навпаки в похмурий день, щоб скрасити його - причин можна знайти безліч. Адже найважливіше - це проявлена увага. Якраз вона і є найважливішою і цінною, її не можна виміряти ніякими матеріальними цінностями або величиною композиції. Основне це емоції, які викликають квіти у одержувача.

Не потрібно чекати свята, щоб порадувати коханих. Можна навіть на роботі, згадавши якийсь милий епізод, який пов'язує вас двох, замовити їй квіти з доставкою і залишити якесь повідомлення на листівку. Такий вчинок надзвичайно зігріє душу тієї, кому доставлять букет. Адже ніколи не зайве буде нагадати про свою любов, сказати, як вона тобі потрібна і що вона займає особливе місце у Вашому серці і думках. Адже це так чудово! Ви самі помітите, як все навколо зміниться в кращу сторону: сонце стане світити яскравіше, пташки будуть співати веселіше, зелене світло буде загорятися на світлофорі, коли до нього підходите ви. А все тому, що потік позитивної енергії, який Ви подарували, буде йти назад до Вас з подвоєною силою. Це вражаюче почуття!