0 Ваша Кошик
0
Вартість доставки в Харків - 0 грн

Доставка квітів Харків

Одним з головних напрямків роботи Інтернет магазину живих квітів SalonRoz.com є доставка букетів. Харків – це одне з міст, в яких доставка може бути проведена максимально швидко. Ми розуміємо, що у великому місті ритм життя просто божевільний. Крім роботи, часу не залишається практично ні на що, в тому числі і на особисте життя. Ми також розуміємо, що для кожної дівчини дуже важлива увага. А що може висловити почуття краще, ніж прекрасні живі квіти?

Тепер вам не потрібно витрачати час на пошук відповідного букета! Не потрібно їздити по всьому місту, тільки втрачаючи час! Досить просто зайти на сайт нашого магазину, вибрати красиву квіткову композицію і оформити замовлення. На все це ви витратите кілька хвилин.

Зручний каталог нашого Інтернет-магазину

Спеціально для наших клієнтів, каталог магазину розділений на категорії. У кожній категорії представлені букети з квітів, певного сорту. Для вашого комфорту, вони також сформовані в підкатегорії по відтінках бутонів. Все що потрібно вам - кілька разів натиснути клавішею миші.

Картка товару

Картка товару складається з повного опису квітів, що входять до складу букета, і картинки. Не потрібно фантазувати і придумувати, якою буде вподобана композиція. Досить просто подивитися на фото.

Оформлення замовлення

  • Замовлення оформляється через Корзину сайту – зручно і швидко. Кілька натискань клавіш і все. Після оплати для підтвердження заявки Вам надійде лист.
  • Замовлення в телефонному режимі. Ви безпосередньо зв'язуєтеся з представником магазину, задаєте питання і уточнюєте нюанси замовлення.

Доставка квітів по Харкову та області

Замовлення букета в інтернет-магазині SalonRoz.com привабливе таою можливістю, як доставка квітів по Харкову. Кур'єр самостійно привезе і вручить квіти одержувачу. В якості підтвердження виконання замовлення ми можемо надати фото. Воно може бути зроблено тільки за згодою людини, що отримала квіти.

Ще жодного разу не користувалися послугами нашого Інтернет магазина SalonRoz.com? Оцініть наші переваги прямо зараз! Дзвоніть!