0 Ваша Кошик
0
Вартість доставки в Харків - 0 грн

Доставка квітів Феодосія

Феодосія – прекрасне курортне місто. Щорічно тут відпочивають тисячі туристів і зароджуються нові історії кохання! Вам це знайоме? Ваше серце теж підкорила дівчина з Феодосії? Хочете зробити їй приємний сюрприз і нагадати про свої почуття? Гарний букет їх живих квітів від інтернет-магазину SalonRoz.com - ось що вам потрібно!

  • Як вибрати квіти? Все дуже просто. Відкривайте каталог товарів нашого магазину. Для комфортного пошуку, він розбитий на категорії за букетів з квітів, певного сорту, та інших товарів.
  • Вибираємо категорію, яка максимально відповідає вашим побажанням. Переглядаємо представлений товар. Зацікавив якийсь букет? Натискаємо на його зображення і уважно читаємо опис. Сподобався? Залишилося тільки оформити замовлення.

Зробити замовлення можна через Корзину сайту. Для його підтвердження, з вами зв'яжеться менеджер магазину. Він уточнить назву композиції, її вартість і куди потрібно привезти букет. Від вас вимагається тільки уточнити, чи необхідна доставка квітів. Феодосія – це те місто, в якому адресна доставка букета не складе труднощів!

Другий варіант оформлення заявки – телефонний дзвінок в магазин. У цьому випадку, процедура замовлення займе менше часу, так як не потрібно буде чекати дзвінка від менеджера.

Інтернет магазин живих квітів SalonRoz.com - радувати коханих легко!