0 Ваша Кошик
0
Вартість доставки в Харків - 0 грн

Букети з фрезій

КодSR-0792
15 різнокольорових фрезій
1350 грн

по запиту

КодSR-0788
Букет із 33 фрезій
2663 грн

по запиту

КодSR-0786
25 різнокольорових фрезій
2037 грн

по запиту

КодSR-0794
Букет із 37 фрезій
2964 грн

по запиту

КодSR-0784
Букет із 19 фрезій
1612 грн

по запиту

КодSR-0778
51 різнокольорова фрезія
4045 грн

по запиту

КодSR-0783
Букет із 21 фрезії
1731 грн

по запиту

КодSR-0796
55 різнокольорових фрезій
4367 грн

по запиту

КодSR-0787
45 різнокольорових фрезій
3566 грн

по запиту

Фрезії - це особливі квіти, чий дивовижний запах врізається глибоко під шкіру і залишається в серці на довгі роки. Цим квітам приписують безліч значень, основним з яких є захоплення, зачарованість і любов. А тому не дивно, що букети з них купують якраз для любовних приводів і торжеств, пов'язаних з зізнаннями і почуттями.

Фрезії бувають самого різного кольору, але найбільш популярною є саме біла. Фрезія білого кольору - ніжна, чуйна, підходить для складання романтичних і весільних подарунків. Жінки всього світу будуть раді прийняти такий подарунок, який поєднує в собі все найкраще від світу природи і флористики.

Гарні букети з цієї квітки мають кілька основних переваг:

  • Ці ніжні квіти мають неймовірний аромат, їх сильний запах запам'ятовується надовго і неможливо з чимось сплутати;
  • Фрезію можна замовити цілий рік, так як її привозять з Голландії;
  • У композиції з фрезій можна вписати абсолютно будь-яку квітку.

Квіткову композицію зі свіжими квітами з фрезій можна подарувати будь-якій людині. Ми рекомендуємо замовити їх в дар тим, хто дорогий Вашому серцю - коханій дівчині, мамі, подрузі. Букет з фрезій і троянд можна придбати, щоб з його допомогою попросити вибачення і зізнатися в почуттях: сила цих квітів зачарує одержувача.

Замовлення на букет з фрезій ми приймаємо щодня і без вихідних!

Купити букет з фрезій з доставкою по Україні

Наш магазин має більше 10 років досвіду на ринку України, надаючи флористичні послуги кожному бажаючому вразити і порадувати своїх близьких.

Нам довіряють, адже ми надаємо 100% гарантію якості кожного виробленого букета і композиції, а також володіємо якісною і швидкою доставкою квітів.

Все, що необхідно зробити для того, щоб відправити рідній людині шматочок прекрасного - це оформити замовлення на сайті або зручним для Вас способом. Потрібно тільки почекати кілька годин, протягом яких буде проводитися доставка букета, і ось уже квіткова краса прикрашає будинок або офіс Вашої рідної людини!

Уточнить категорию